Ana Sayfa Bugünün Manşetleri, Faaliyetlerim, Genel, Gündem, Haberler, Siyaset, son dakika, Sür Manşet, Yaşam 20 Haziran 2019 776 Görüntüleme

İstanbul’daki Giresunlular İmamoğlu için Buluştu

İstanbul'daki Giresunlular İmamoğlu için Buluştu

İmamoğlu Giresun Grubu İstanbul’daki tüm ilçelerde örgütlendi. Özel Seçmen Odaklı Propaganda çalışması başlattı. Sandığa gitmeyen seçmen sayısının en çok olduğu mahalle ve sokaklarda Hemşerilerine ev ev ulaşıyorlar. Ekrem İmamoğlu’nun özel mektubunu kendilerine iletiyorlar.

Bayrampaşa Titanic Otelde düzenlenen buluşmaya İstanbul’un her ilçesinden 1000 in üzerinde katılım sağlandı. Giresunlu hemşeriler birlikte olmaktan duydukları memnuniyetle yapılan çalışmaları gözden geçirdiler.

Giresunluların Bayrampaşa buluşmasına İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Ankara Milletvekili Ahmet Özkan, Eski TCMB Başkanı Durmuş Yılmaz, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Giresunlu bir çok kanaat önderi katıldılar.

Giresunlular buluşmasında çalışmalar hakkında bilgi veren Gökhan Taneri Vural İstanbul genelinde yapılan Özel Seçmen Odaklı Propaganda çalışmasının etkisini seçimden sonra raporlayacaklarını belirtti. İlçelerde yapılan çalışmalardan resimler göstererek hemşerilerinin motivasyonunu arttırdı.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | AnatoliaWeb